Wypożyczenie długoterminowe samochodów

13-lis-2018

Wiele wypożyczalni samochodowych w swojej ofercie proponuje wynajem krótko, średnio i długoterminowy.  Który z nich jest najbardziej opłacalny? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Każdy klient wybiera najkorzystniejszą dla siebie opcje, biorąc pod uwagę szczególnie cel wynajmu oraz środki finansowe, którymi dysponuje. 

Wynajem długoterminowy a leasing

Długoterminowy wynajem samochodów jest bardzo podobny do leasingu. Decydując się na wynajem klient dzierżawi samochód na okres powyżej 12 miesięcy. Zobowiązany jest on do regulowania stałej miesięcznej opłaty. To rozwiązanie jest szczególnie dedykowane przedsiębiorcom, którzy nie dysponują wystarczającą sumą gotówki aby zakupić samochód służbowy lub nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej. Po wygaśnięciu czasu trwania umowy klient zwraca samochód. 

W przypadku leasingu po upływie terminu umowy klient może zakupić dzierżawiony model samochodu. W sytuacji, gdy klient będzie planował użytkować samochód tylko w okresie trwania umowy korzystniejszym rozwiązaniem będzie wynajem długoterminowy.

Atrakcyjną ofertę wynajmu długoterminowego znajdziecie w firmie Fleet-solutions.

 

Logowanie

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami i nowymi ofertami

Twoje konto

Jezeli nie masz kontaZarejestruj się