Wynajem samochodu w podróż służbową

05-sty-2019

Obecnie w wielu firmach pracodawcy oddelegowują pracowników w podróże służbowe. Dotarcie na wskazane miejsce środkami komunikacji miejskiej nie zawsze jest możliwe. Coraz częściej pracownicy w celu wypełnienia obowiązków służbowych wynajmują samochód. Jest to komfortowe oraz korzystne rozwiązanie.

Wybierz atrakcyjną ofertę wynajmu

Wiele wypożyczalni samochodów oferuje swoim klientom wynajem krótko, średnio i długoterminowy. Wybierając się w podróż służbową najlepiej wynająć samochód na krótki okres.  W FleetSolutions oferta Flexifleet-s pozwala na wynajem samochodu na okres od 1 do 30 dni. Z oferty mogą skorzystać nie tylko pracownicy wybierający się w podróż służbowa ale także Ci, którzy mają w planach spotkanie biznesowe lub kilkudniowe wyjazdy na szkolenia i konferencje.

Zalety wynajęcia samochodu w podróży służbowej

Przede wszystkim to pracownik udający się w podróż służbową doceni wiele zalet korzystając z wynajętego samochodu. Dobry stanie technicznym oraz nowoczesna flota w ofercie Fleet Solutions zapewnią komfortową podróż. Warto zaznaczyć, że także pracodawca będzie zadowolony, ponieważ elastyczne warunki wynajmu oraz niskie koszty zadowolą najbardziej wymagającego przedsiębiorcę.

Logowanie

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami i nowymi ofertami

Twoje konto

Jezeli nie masz kontaZarejestruj się