Wynajem samochodów na firmę

05-gru-2018

Do tej pory z wynajmu samochodów najczęściej korzystały głównie osoby prywatne, które planowały wyjazd na wakacje lub wycieczkę oraz przedsiębiorcy wyruszający w delegację. Obecnie wielu właścicieli nie kupuje samochodu służbowego, a decyduje się na jego wynajem. Skąd taka tendencja?

Dlaczego się opłaca?

Samochód służbowy można zakupić za gotówkę lub na kredyt. Jednak wielu przedsiębiorców, szczególnie tych, którzy dopiero rozkręcają biznes nie decyduje się na takie rozwiązanie.

Dlaczego?

Z prostych przyczyn: na początku prowadzenia działalności większość z nich nie posada wystarczającej sumy, którą mogliby przeznaczyć na zakup samochodu, natomiast kredyt wiąże się z płatnościami rat przez kolejne kila lat. W takim przypadku opłacalną alternatywą jest wynajem samochodu na firmę. Miesięczne koszty wynajmu takiego samochodu są niższe niż koszty związane z leasingiem. Wynajmujący sam wybiera dogodne dla siebie warunki wynajmu. Oferowany jest krótko, średnio i długoterminowy wynajem. Stan techniczny dostępnej w wypożyczalniach floty samochodowej  jest zadowalający a nowoczesne wyposażenie pozwala na komfortową i bezpieczną podróż.

Chcesz wynająć samochód na firmę?

Skontaktuj się z FleetSolutios

Logowanie

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami i nowymi ofertami

Twoje konto

Jezeli nie masz kontaZarejestruj się