O nas

Kim jesteśmy?

Fleet Solutions Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2008 roku. Specjalizujemy się w krótko-, średnio- oraz długoterminowym wynajmie samochodów, finansowaniu ich zakupu oraz w kompleksowym zarządzaniu flotą samochodów będących własnością Klienta.

 

 

Co nas wyróżnia ?

  • Firma to przede wszystkim ludzie – nasz zespół składa się z pracowników z 10 letnim doświadczeniem w wynajmie samochodów, ich serwisowaniem, likwidacją szkód oraz w sprzedaży aut używanych.
  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozpoznajemy jego potrzeby i dostosowujemy nasze rozwiązania do ich zaspokojenia.
  • Posiadamy cały pakiet innowacyjnych rozwiązań obsługi floty samochodów zarówno dla małych firm, osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dużych korporacji.
  • Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy, nasze umowy nie zawierają ukrytych opłat i kar.
  • Jesteśmy firmą z polskim kapitałem.

 

Nasza firma ukierunkowana jest na jakość wykonywanych usług. Naszą największą zaletą jest doświadczenie i jeden z najdłuższych staży na rynku, umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta, elastyczność oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w tej branży. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, analizując jego potrzeby i możliwości, i na tej podstawie proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

Siedziba Fleet Solutions znajduje się w Katowicach, natomiast dzięki rozbudowanej sieci punktów wynajmu krótkoterminowego pod marką Your Rent, jesteśmy w stanie realizować wynajmy na terenie całego kraju.

Nasze oddziały zlokalizowane są w największych miastach Polski: Gdańsk - Katowice - Kraków - Lublin - Poznań - Warszawa - Wrocław.

Nasze punkty obsługi zlokalizowane są we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce.

Logowanie

Masz pytania? Napisz do nas!

* - wymagane dane do wysłania wiadomości

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami i nowymi ofertami

Twoje konto

Jezeli nie masz kontaZarejestruj się