FlexiFleet L

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy - dla kogo?

Wynajem długoterminowy to wynajem na okres powyżej 12 miesięcy. Chcesz stworzyć, odbudować, rozbudować w sposób szybki i prosty flotę ? Nie masz czasu na zbędne formalności oraz zarządzanie flotą? Masz dosyć problematycznych zabezpieczeń oraz opłat wstępnych? Potrzebujesz wolne środki pieniężne przeznaczyć na rozwój firmy? Tak, wynajem długoterminowy jest dla Ciebie. 

 

Wynajem długoterminowy -  kiedy to się opłaca?

Szeroki zakres usług w cenie. Największą zaletą wynajmu długoterminowego jest stosunek ceny do zakresu usług, które oferuje. Oprócz umowy finansowej, Fleet Solutions zapewnia Klientom w ramach umowy serwisowej następujące usługi:

  • przeglądy serwisowe oraz międzyprzeglądowe samochodu w autoryzowanych stacjach, sezonową wymianę opon oraz ich przechowywanie,
  • likwidację szkód – od przyjęcia zgłoszenia do naprawy,
  • samochód zastępczy – jako nieliczni na rynku oferujemy samochód zastępczy na każdy rodzaj naprawy (gwarancyjnej, serwisowej, blacharsko-lakierniczej) – bez limitu dni,
  • usługę „door – to – door”.

Wolne zasoby finansowe i ludzkie = dynamiczny rozwój Twojej firmy. Nie potrzebujesz gromadzić środków pieniężnych ani zasobów ludzkich na wyszukiwanie i porównywanie ofert zakupu, opłaty wstępne, koszty rejestracji, ubezpieczenia itd. Nie potrzebujesz także w późniejszym terminie zatrudniać osoby do zarządzania flotą ani planować środków na wykupy pojazdów po okresie umowy.

Dedykowany osobisty konsultant dla każdego z naszych Klientów – dostępny jest 24 godziny na dobę, pod jednym numerem telefonu, do pomocy we wszystkich sprawach związanych z obsługą floty, m.in. terminami przeglądów, likwidacją szkód czy wymianą opon.

Pojazdy do czasu realizacji samochodów docelowych. Zapewniamy samochody do użytkowania do czasu dostarczenia przez nas docelowych, będących przedmiotem umowy.

Bieżąca rekalkulacja stawek serwisowych w określonych czasookresach. Sprawujemy nadzór nad wykorzystywaniem limitu określonego w umowie, oferując w konkretnym przypadku rekalkulację stawek. Pozwala to wyeliminować koszty związane np. z opłatą za nadprzebieg na koniec trwania umowy.

Elastyczne zakończenie umowy. Gwarantujemy korzystne, negocjowalne warunki przy zakończeniu umowy.

Logowanie

Masz pytania? Napisz do nas!

* - wymagane dane do wysłania wiadomości

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami i nowymi ofertami

Twoje konto

Jezeli nie masz kontaZarejestruj się