Elastyczny wynajem samochodów

11-gru-2018

Każdy klient, który decyduje się na wynajem samochodu ma nadzieję, że oferta wypożyczalni spełni jego wszystkie wymagania i zaspokoi potrzeby. Nie chodzi w tym przypadku tylko o stan techniczny samochodu,  jego wygląd oraz nowoczesne wyposażenie i gadżety. Chociaż wyżej wymienione kwestie znacznie wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, w końcu kto z nas zdecydowałby się na wynajem samochodu bez klimatyzacji lub wybrał model bez radia? Jednak decydując się na wynajem samochodu ważniejszą kwestią są warunki umowy. Klienci zaznaczają im bardziej elastyczne tym lepiej, ponieważ znajdują ofertę, która spełnia ich wszystkie oczekiwania. 

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Okres wynajmu od 1 do 30 dni. Przeznaczony głównie dla osób planujących podróż służbową lub wyjazd na spotkanie biznesowe. Z wynajmu krótkoterminowego często korzystają także klienci w przypadku awarii własnego samochodu. 

Średnioterminowy wynajem samochodów

Samochód zostaje wypożyczony na okres od 1 do 12 miesięcy. Jak zaznaczają przedsiębiorcy oferta jest bardzo korzystna ze względu na brak początkowego wkładu własnego i długoterminowych zobowiązań. W czynsz najmu wliczają się koszty utrzymania samochodu między innymi: serwis, ubezpieczenia czy samochód zastępczy.  

Długoterminowy wynajem samochodów

Wynajem powyżej 12 miesięcy. Oferta przeznaczona głównie dla osób chcących dynamicznie rozbudować flotę samochodową. W ramach umowy klient zapewnione ma usługi serwisowe – przeglądy, wymianę oraz przechowywanie opon czy likwidację szkód.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem samochodów krótko, średnio lub długoterminowym skontaktuj się z firmą FleetSolutions.

Logowanie

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami i nowymi ofertami

Twoje konto

Jezeli nie masz kontaZarejestruj się