Referencje

AYESA POLSKA Sp. z o.o.

Z firmą Fleet Solutions Sp. z o.o współpracujemy od 2015 roku w zakresie wynajmu samochodów marki Toyota.

Wysoki poziom świadczonych przez firmę usług takich jak obsługa klienta, dyspozycyjność, elastyczność oraz szybkość w działaniu są podstawą naszej współpracy.

Polecamy firmę Fleet Solutions Sp. z o.o jako solidnego partnera świadczącego profesjonalne podejście do klienta i zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą, która jest godnym polecenia partnerem.

Artur Majczak
Prezes Zarządu

IKB Leasing Polska Sp. zo.o.

Fleet Solutions Sp z o.o świadczy dla IKB Leasing Polska Sp. zo.o usługi w zakresie wynajmu średnioterminowego samochodów osobowych marki Toyota, których użytkownikami są pracownicy naszej firmy.

Współpraca od początku przebiega bezproblemowo. Zlecenia i serwis są realizowane na bieżąco w profesjonalny sposób. Firma Fleet Solutions dba o terminowość i konsekwentnie realizuje ustalone cele. Należy podkreślić rzetelność i wysoki poziom doradztwa Działu Handlowego, który w przejrzysty sposób formułuje oferty, dopasowując je w optymalny sposób do naszych oczekiwań.

Tym samym potwierdzamy nasze zadowolenie ze współpracy z firmą Fleet Solutions Sp. z o.o i polecamy korzystanie z usług.

Agnieszka Żurek
Członek Zarządu

TOMMA Diagnostyka Obrazowa S.A.

Firma TOMMA Diagnostyka Obrazowa S.A. od 06.2015 roku współpracuje z firmą Fleet Solutions Sp. z o.o.

Firma Fleet Solutions Sp. z o.o. To profesjonalna obsługa, elastyczność przy współpracy oraz doskonały kontakt przez 24h. Zawsze czyste samochody, dobre ceny i korzystne warunki najmu. Współpraca nie wywołuje żadnych wąstpliwości.

Na podstawie dotychczasowej i bezproblemowej współpracy możemy polecić firmę Fleet Solutions Sp. z o.o jako rzetelnego i wiarygodnego partnera który zasługuje na rekomendację.

Grzegorz Struzik
Członek Zarządu

Logowanie

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami i nowymi ofertami

Twoje konto

Jezeli nie masz kontaZarejestruj się